O nas

Wizytówka firmy:

Nazwa firmy: FIBRAN d.o.o.
Siedziba główna: Revoluční 1082/8, 110 00 Prague 1

Adres fabryki: Průmyslová zóna Joseph, 435 01 Havraň

Numer rejestrowy: 07020643
Numer identyfikacji podatkowej: CZ07020643

Dane bankowe

Raiffeisenbank a.s.
Dla płatności w CZK
CZK účet:   3332221145/5500
IBAN:           CZ9155000000003332221145

Dla płatności w EUR
IBAN:           CZ6955000000003332221153
SWIFT:        RZBCCZPP

Grupa FIBRAN

Jeden z czołowych producentów izolacji termicznej w Europie, grupa FIBRAN zrzesza kilka zakładów i spółek z całego kontynentu. Jej początki sięgają 1974 roku, kiedy to w mieście Terpni, blisko Salonik w Grecji, Dimitris Anastasiadis, zagorzały zwolennik wartości opartych na rodzinnym biznesie nastawionym na przyszły rozwój, założył firmę FIBRAN S.A. Tego ducha przedsiębiorczości wciąż wyznaje się w dzisiejszej grupie FIBRAN.

Grupa FIBRAN produkuje trzy marki produktów — FIBRANxps, FIBRANgeo oraz FIBRANgyps. Pod marką FIBRANxps kryją się produkty termoizolacyjne wykonane z polistyrenu ekstrudowanego, produkowane w czterech zakładach produkcyjnych — w Grecji, Słowenii, Portugalii i Bułgarii, a wkrótce również w Czechach. Produkty termoizolacyjne z wełny skalnej pod marką FIBRANgeo są produkowane w Grecji, natomiast płyty gipsowe FIBRANgyps powstają w fabryce we Włoszech.

Albo za pośrednictwem spółek zależnych, albo sieci autoryzowanych oddziałów i przedstawicieli, produkty FIBRAN można nabyć w 70 krajach na całym świecie.

Wieloletnie doświadczenie w wielu krajach o różnych potrzebach i warunkach klimatycznych skłoniło nas do włączenia materiałów kalcytowych i utworzenia imponującej linii rozwiązań w zakresie wytrzymałej i zrównoważonej obudowy budynku.

FIBRAN s.r.o.

FIBRAN s.r.o. to czeska firma, która powstała jako część grupy FIBRAN w 2018 roku. W latach 2021-2022 w strefie przemysłowej Joseph niedaleko Havranu wybudowano jeden z najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych polistyrenu ekstrudowanego FIBRANxps. Ten nowy zakład pomoże w naszej misji dobrze pracować, wytwarzać produkty wysokiej jakości i przyczyniać się globalnie i lokalnie do naszego ogólnego zrównoważonego rozwoju.

FIBRAN s.r.o., jako część grupy FIBRAN, jest gotowa dostarczać swoje produkty w tej samej jakości dzięki członkostwu w grupie, z pomocą i wsparciu starszego rodzeństwa. Posiadając moce produkcyjne na nowoczesnej linii, FIBRAN s.r.o. pomoże pokryć zapotrzebowanie na polistyren ekstrudowany i tym samym wzmocnić pozycję Grupy FIBRAN na rynku europejskim.

FIBRAN d.o.o.

Słoweńską spółkę FIBRAN d.o.o. założono w ramach grupy FIBRAN w 2004 roku. W 2006 roku uruchomiła swój własny zakład produkcyjny. Po 13 latach niestrudzonej i ciężkiej pracy jesteśmy dumni z bycia wśród największych europejskich producentów wysokiej jakości produktów termoizolacyjnych z polistyrenu ekstrudowanego sprzedawanych pod marką FIBRANxps.

Zakład produkcyjny spółki FIBRAN d.o.o. obejmuje dwie linie produkcyjne i znajduje się w Sodražicy. Nasz tamtejszy zespół codziennie niestrudzenie pracuje nad opracowywaniem nowych materiałów i zapewnianiem jakości produktów. W zgodzie z normami europejskimi nadzorujemy jakość produktów w naszych własnych laboratoriach, jak również za pośrednictwem niezależnych organów certyfikowanych, takich jak FIW w Monachium (Niemcy), ZAG w Lublanie (Słowenia) oraz IGH w Zagrzebiu (Chorwacja).

Misja firmy

Naszą misją jest dobrze wykonana praca, produkcja wysokiej jakości produktów, a także globalne i lokalne przyczynianie się do ogólnego zrównoważonego rozwoju.

 

Jeden krok dalej

Jako indywidualni członkowie zespołu zjednoczeni w grupie FIBRAN jesteśmy dumni z bycia nie tylko naśladowcami, lecz również pionierami i twórcami nowych trendów w budownictwie, skupiającymi się na opracowywaniu nowych rozwiązań systemowych do obudów ochronnych budynków.